Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Kraków

Elektryczne stoły obrotowe

Malowanie farbami na elektrycznych stołach obrotowych z wykorzystaniem wahadeł to sposób na tworzenie niezwykłych i symetrycznych obrazów, które zachwycają swoją harmonią i dynamiką. 

Na elektrycznym obrotowym stole umieszcza się płótno a nad nim zawiesza się specjalne wahadło wypełnione farbą. Następnie uruchamia się stół a wahadło wprawia w ruch, aby farba spływała i tworzyła ciekawe wzory. Możesz regulować prędkość obrotu stołu oraz długość i kąt wahadła, aby uzyskać różne efekty.

Używaj różnych kolorów, aby stworzyć bogate i zróżnicowane kompozycje. Technika ta pozwala na stworzenie pięknych i oryginalnych obrazów, które są inspirowane fizyką i matematyką. 

Sprawdź sam jaki obraz możesz stworzyć tą techniką!

A MOŻE SESJA FLUO?

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl