Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Kraków

Stoły obrotowe FLUO

Sesje malowania FLUO to wyjątkowe doświadczenie dla zmysłów, w których farby pod wpływem światła ultrafioletowego ożywają, tworząc niesamowite efekty. Dzięki ręcznym stołom obrotowym możecie tworzyć unikalne obrazy, które świecą w świetle UV. Gdy gasimy światło i włączamy lampy ultrafioletowe, kolory farb ożywają, a muzyka w tle tworzy wyjątkowy klimat, zamieniając sztukę w magię.

Każdy uczestnik może wybierać spośród dwóch rodzajów farb – standardowych i fluorescencyjnych. Wybór tych dwóch typów farb zapewnia, że Twoje dzieło będzie piękne zarówno w świetle UV, jak i w świetle dziennym. Farby fluorescencyjne dodają pracy wyjątkowego charakteru, podkreślając jej unikalność i sprawiając, że zaczyna świecić!

Farby fluorescencyjne sprawiają, że to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa! Po sesji zabierzesz ze sobą swoje niepowtarzalne dzieło sztuki – niezapomnianą pamiątkę!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl