Pigcasso

FAQ

Dzieci poniżej 12 lat muszą brać udział w naszej zabawie przynajmniej z jednym opiekunem. Chcemy abyście ZMALOWALI COŚ RAZEM 🙂

Zarezerwuj „bilet ulgowy + opiekun” (dla jednego dziecka i Ciebie) oraz „bilet ulgowy”. Wtedy zarezerwujesz dwa stanowiska do pracy, a Ty jako opiekun dostaniesz strój ochronny i będziesz się bawić razem z nimi. 

Pigcasso to przestrzeń do kreatywnego malowania obrazów, gdzie śmiało możesz eksperymentować z kolorami, kształtami czy teksturami. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności, wystarczy trochę fantazji i odwagi.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce „cennik”.

Zabawa u nas zaczyna się od 3 roku życia. A osoby poniżej 12 lat mogą się bawić tylko w towarzystwie osoby dorosłej.

W zależności od wybranego doświadczenia otrzymujesz: płótno, wybierasz sobie zestaw kilku kolorów farb, strój ochronny i ochraniacze na buty oraz zestaw kilku narzędzi m.in. pędzle.

Tak, nasze sale działają na zasadzie “otwartych przestrzeni”, możesz być jednak spokojny – stanowiska są tak rozmieszczone aby nikt sobie podczas zabawy nie przeszkadzał.

Używamy wysokiej jakości, bezpiecznych farb plakatowych oraz akryli, stworzonych zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Farby są nietoksyczne, wodorozcieńczalne, o wysokiej jakości krycia, doskonałej przyczepności, posiadają aktualne badania TUV zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Ministra Gospodarki oraz certyfikat bezpieczeństwa CE.

Na czas zabawy każdy uczestnik dostaje strój ochronny, a do zabawy wykorzystywane są łatwo zmywalne/ łatwo spieralne farby. Polecamy przyjść w ubraniach których nie będzie żal ubrudzić.

Tak, ale jedynie dla grup szkolnych i przedszkolnych. Rezerwując sesję indywidualną malujesz na zasadzie DIY. Ale spokojnie, na sali zawsze jest obecny pracownik który w każdej chwili podpowie jak uzyskać określony efekt.

Przy każdym stanowisku mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. Wszystko zależy od rodzaju biletu który wybierzecie podczas rezerwacji.

Oczywiście, możesz u nas zorganizować wieczór panieński albo kawalerski, wyjście firmowe lub warsztaty szkolne. A jeśli masz inny pomysł to śmiało skontaktuj się z nami.

Na malowanie jest przewidziane 60 minut. Jeśli chciałbyś zorganizować dłuższą sesję to skontaktuj się z nami.

Tak, na czas zabawy każdy z was ma do dyspozycji szafki w których może schować swoje rzeczy.

Tak, 15 minut przed rozpoczęciem zabawy – jest to czas aby zapłacić, skorzystać z toalety i przygotować się do malowania.

Tak posiadamy w ofercie vouchery prezentowe które możesz kupić na miejscu lub przez internet.

Tak, ale nie gwarantujemy czy będziemy mogli przygotować stanowisko w danym momencie.

Niestety nie, rezerwując sesje malowania wszystkie potrzebne rzeczy otrzymujesz od nas.

Po zabawie zabieracie obrazy  do domu w specjalnym tekturowym opakowaniu.

Tak, posiadamy osobną szatnię w której po zabawie możesz się umyć.

Tak, posiadamy osobną ofertę organizacji urodzin. Szczegóły znajdziesz w zakładce „urodziny”.

Można, a nawet trzeba! Pamiętajcie tylko nas oznaczyć na Instagramie, TikToku (@pigcasso.pl) lub Facebooku (Pigcasso)

Niestety nie, podczas całej zabawy dziecko zostaje pod Twoją opieką. Możemy jednak zorganizować zajęcia z animatorem w ramach imprezy urodzinowej.

No dobra, masz nas. Jest kilka zasad, ale to tylko dla waszego bezpieczeństwa. Na przykład żeby nie biegać na sali albo nie chlapać na płótna innych osób – po to aby każdy dobrze się bawił!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online po uprzednim kontakcie email.