Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Kraków

Stoły elektryczne FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwa uczta dla zmysłów. Malujemy farbami, które ożywają pod wpływem światła ultrafioletowego, tworząc zaskakujące efekty!

Stwórz unikalne obrazy, które świecą w ciemności. Podczas SESJI FLUO gasimy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb, tworząc wyjątkowy klimat przy dźwiękach muzyki. To moment, kiedy sztuka staje się magią.

Każdy uczestnik wybiera dwa rodzaje farb: standardowe i fluorescencyjne. Dlaczego dwa rodzaje? Aby Twoje dzieło cieszyło oko zarówno w świetle UV, jak i w świetle dziennym. Wykorzystaj farby fluorescencyjne, aby nadać swojej pracy wyjątkowy charakter, podkreślić jej unikalność i sprawić, że zacznie świecić!

Farby fluorescencyjne sprawią, że będzie to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa!

Po sesji zabierzesz ze sobą swoje własne dzieło sztuki. To niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl