Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Wrocław, ul. Purkyniego 5, II piętro

Maluj jak chcesz
Baw się jak nigdy!

GOTOWI ABY UŚWINIĆ SIĘ FARBĄ?

MALUJ, CHLAP, OBLEWAJ, KRĘĆ – BAW SIĘ!

PAMIĘTAJ W PIGCASSO LICZY SIĘ ZABAWA NIE UMIEJĘTNOŚCI!

Play

Zorganizuj urodziny w Pigcasso Wrocław!

O nas

Pigcasso

creative paint house

Witaj w PIGCASSO – kreatywnym studiu malowania farbami, które jest nowym miejscem wśród atrakcji Wrocławia. Tutaj możesz przeżyć niezapomniane doświadczenia artystyczne i wyrazić swoją kreatywność. To idealna rozrywka dla każdego – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Oferujemy różnorodne sesje malowania w technice action painting. Możesz wybrać chlapanie, ręczne stoły obrotowe lub elektryczne stoły obrotowe z wahadłami. Jeśli chcesz zaszaleć, polecamy sesje malowania FLUO farbami fluorescencyjnymi, które zapewnią Ci niesamowite wrażenia wizualne.

Nasze studio to także doskonałe miejsce na organizację urodzin, imprez integracyjnych lub wycieczek szkolnych. Nasza obsługa to ludzie z pasją, którzy pomogą Ci wyzwolić swoją kreatywność na płótnie . Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w malarstwie – nie będziemy Cię uczyć malować, pokażemy Ci jak się bawić farbami!

Nie zwlekaj i zarezerwuj godzinę pełną ekspresji, emocji i dobrej zabawy. Odkryj swojego wewnętrznego artystę w PIGCASSO – nowej atrakcji dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu! Znajdziesz nas w ścisłym centrum, obok Panoramy Racławickiej i Galerii Dominikańskiej.

Stwórz z nami swoje dzieło sztuki
Wybierz swoje doświadczenie artystyczne

Chlapanie

Stwórz własne dzieło sztuki używając różnych technik i narzędzi, takich jak pędzle, gąbki, strzykawki czy nawet własne ręce. Spróbuj i zobacz, co z tego wyjdzie!

Stoły obrotowe

Wykorzystaj ręcznie napędzane stoły obrotowe, dynamikę i prędkość aby stworzyć dzieła które rozpalają zmysły. Sprawdź jak działa siła odśrodkowa w połączeniu z farbami. Ta technika wprowadzi Cię dosłownie w WIR malowania!

Stoły elektryczne

Sposób na tworzenie niesamowitych obrazów, które zachwycają swoją symetrią i harmonią. Wykorzystaj elektryczny stół obrotowy w połączeniu z wahadłem.

Chlapanie FLUO

Stwórz własne dzieło sztuki używając różnych technik i narzędzi, takich jak pędzle, gąbki, strzykawki czy nawet własne ręce. Spróbuj i zobacz, co z tego wyjdzie!

Stoły obrotowe FLUO

Farba FLUO i ręcznie napędzane stoły obrotowe to przepis na wyjątkowe obrazy wypełnione dynamiką, prędkością i kolorem.

Stoły elektryczne FLUO

Sposób na tworzenie niesamowitych obrazów, które zachwycają swoją symetrią i harmonią. Wykorzystaj elektryczny stół obrotowy w połączeniu z wahadłem i innymi narzędziami aby stworzyć własne dzieła sztuki.

Świetna zabawa, miejsce dobrze przygotowane dla dzieci. Łatwo po malowaniu umyć ręce, posprzątać i spakować swoje dzieło malarskie. Wszystko jest przemyślane, a godzina w zupełności wystarczy na wspólną zabawę. Na pewno wrócimy tworzyć nowe obrazy.
Michał
Polecam miejsce, wspólnie z dziećmi świetnie się bawiliśmy. Efekty pracy zabraliśmy do domu:) Teraz zaplanowałam urodziny dla młodszej córki, świetna forma na kreatywną zabawę:) Coś nowego zaproszone dzieci są bardzo ciekawe nowej atrakcji:))))
Aleksandra
Cóż to jest za genialne miejsce! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Dzieciaki zachwycone. Chyba wpiszę wizyty tam na stale w grafik. Polecam najbardziej jak się da!
Joanna

zmalowane w pigcasso
Wasze dzieła sztuki

duża ekipa = dużo zabawy
Grupy zorganizowane

Imprezy integracyjne dla firm

Szukasz pomysłu na niebanalną i kreatywną imprezę integracyjną w ścisłym centrum Wrocławia? Chcesz zaskoczyć swoich pracowników i zapewnić im niezapomniane wrażenia z team building? A może po prostu chcesz się dobrze bawić i wyrazić swoją artystyczną duszę? Jeśli tak, to Pigcasso jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Nie musisz się martwić, że nie potrafisz malować lub brak Ci doświadczenia, wystarczy, że masz chęć zabawy i eksperymentowania, a gwarantujemy, że stworzysz swój wyjątkowy obraz!

Na koniec eventu wyjdziecie ze swoimi działami sztuki, które możecie zabrać do domu oraz większym wspólnym obrazem, które możecie powiesić w biurze lub miejscu pracy.

 

Dlaczego Pigcasso?

 • Możliwość organizacji zabawy nawet dla 40 osób jednocześnie
 • Kilka unikatowych doświadczeń artystycznych do wyboru
 • Idealna aktywność dla grup każdej wielkości, od dużych zespołów korporacyjnych po małe firmy i start-upy
 • Nad waszą grupą będzie czuwać nasza doświadczona ekipa
 • Sztuka lubi smak! Możemy zapewnić wam catering
 • Znajdujemy się w samym sercu Wrocławia obok Panoramy Racławickiej i Galerii Dominikańskiej
 • Zabawa i obsługa w języku polskim oraz języku angielskim

Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę integracyjną! W celu rezerwacji integracji firmowej zadzwoń +48 698 110 765 lub napisz wroclaw@pigcasso.pl

Warsztaty dla szkół i przedszkoli

Masz ochotę na niecodzienną i kolorową przygodę ze swoimi uczniami? Chcesz zorganizować im niezapomnianą wycieczkę do Wrocławia, która pobudzi ich wyobraźnię i kreatywność? A może po prostu chcecie się dobrze bawić i stworzyć coś zaskakującego?

 

W naszych przestrzeniach dzieci i młodzież mogą kreatywnie spędzić czas tworząc obrazy w technice action-paintingu (chlap, wylewaj), która sprawia naprawdę dużo frajdy. To doskonała okazja do eksperymentowania z kolorami, kształtami i teksturami. Nie potrzebujecie żadnych umiejętności, wystarczy trochę fantazji i odwagi.

 • możliwość obsługi dużych grup
 • atrakcyjne ceny dla uczniów
 • w pobliżu miejsca parkingowe dla autokarów
 • kilka doświadczeń do wyboru
 • przestronny lokal
 • lokalizacja w ścisłym centrum obok największych atrakcji Wrocławia
 • możliwość rozszerzenia wycieczki szkolnej o escape room Let Me Out jako dodatkowa opcja 

Zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych prowadzone są w tygodniu w godzinach 8:00, 10:00, 12:00.

Zadzwoń +48 698 110 765 lub napisz wroclaw@pigcasso.pl i zarezerwuj termin na warsztaty.

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów dostępna jest na miejscu w punkcie oraz online po uprzednim kontakcie email wroclaw@pigcasso.pl