Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Kraków

Stoły obrotowe

Technika malowania obrazów abstrakcyjnych na ręcznych stołach obrotowych to sposób na tworzenie niezwykłych kompozycji kolorystycznych i kształtów. 

Na czym dokładnie ona polega? A więc, na płaskim, obrotowym stole umieszcza się płótno a następnie wylewa się na nie farbę. Płótno wprowadza się w ruch za pomocą ręcznej korby, aby farba rozpływała się i tworzy ciekawe wzory. Można też dodawać kolejne warstwy farby lub używać narzędzi, takich jak pędzle, patyczki czy rurki, aby uzyskać dodatkowe efekty.

Technika ta pozwala na stworzenie unikalnych i oryginalnych obrazów abstrakcyjnych, które zachwycają swoją dynamiką i bogactwem barw wykorzystując siłę odśrodkową.

A MOŻE SESJA FLUO?

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl