Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Urodziny

Szukasz pomysłu na zorganizowanie urodzin w wyjątkowy i kreatywny sposób w Krakowie? 

 

W Pigcasso obie te rzeczy mamy w pakiecie! Sesja malowania w naszym studiu to świetny sposób na wyzwolenie kreatywności, rozwijanie wyobraźni i dobrą zabawę. Wraz ze swoimi gośćmi możecie stworzyć unikatowe dzieła sztuki wybraną przez siebie techniką i nie martwiąc się że coś się pobrudzi. Urodziny u nas to kawał dobrej zabawy! 

 

W naszym studiu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnego obrazu: pędzle, płótna, różne kolory farb (także tych fluorescencyjnych) i wiele innych narzędzi, a nasi prowadzący pokażą ci, jak stworzyć nowe dzieło sztuki i wyzwolić w sobie artystyczną duszę. 

 

Każdy z uczestników otrzymuje: płótno w rozmiarze 40x50cm, zestaw farb, strój ochronny, ochraniacze na buty, opakowanie na swój obraz oraz zestaw niezbędnych kreatywnych narzędzi aby wasze obrazy były jeszcze bardziej wystrzałowe.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego płótna na którym uczestnicy urodzin wspólnie tworzą obraz dla solenizanta na pamiątkę.

 

Posiadamy dwie salki urodzinowe które wyposażone są w:

  • jednorazową zastawę stołową (kubeczki, talerzyki, sztućce, serwetki itp.)
  • szklane dzbanki na soki oraz miski na chipsy
  • nóż do pokrojenia tortu

ZAREZERWUJ URODZINY

89 PLN / os.
+ 200 zł salka urodzinowa

Zapraszamy na urodziny dzieci:

od 5 lat –  w opcji chlapanie 

od 12 lat –  w opcji chlapanie ,stoły obrotowe ręczne oraz elektryczne

Koszt organizacji urodzin od 89 zł osoba. Minimalny ilość uczestników wynosi 10 osób. W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 506 545 lub mailowego krakow@pigcasso.pl

Zapraszamy do zakupów voucherów prezentowych!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl