Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Wrocław, ul. Purkyniego 5, II piętro

Stwórz z nami swoje dzieło sztuki
Wybierz swoje doświadczenie artystyczne

Chlapanie

Stwórz własne dzieło sztuki używając różnych technik i narzędzi, takich jak pędzle, gąbki, strzykawki czy nawet własne ręce. Spróbuj i zobacz, co z tego wyjdzie!

Stoły obrotowe

Wykorzystaj ręcznie napędzane stoły obrotowe, dynamikę i prędkość aby stworzyć dzieła które rozpalają zmysły. Sprawdź jak działa siła odśrodkowa w połączeniu z farbami. Ta technika wprowadzi Cię dosłownie w WIR malowania!

Stoły elektryczne

Sposób na tworzenie niesamowitych obrazów, które zachwycają swoją symetrią i harmonią. Wykorzystaj elektryczny stół obrotowy w połączeniu z wahadłem.

Chlapanie FLUO

Stwórz własne dzieło sztuki używając różnych technik i narzędzi, takich jak pędzle, gąbki, strzykawki czy nawet własne ręce. Spróbuj i zobacz, co z tego wyjdzie!

Stoły obrotowe FLUO

Farba FLUO i ręcznie napędzane stoły obrotowe to przepis na wyjątkowe obrazy wypełnione dynamiką, prędkością i kolorem.

Stoły elektryczne FLUO

Sposób na tworzenie niesamowitych obrazów, które zachwycają swoją symetrią i harmonią. Wykorzystaj elektryczny stół obrotowy w połączeniu z wahadłem i innymi narzędziami aby stworzyć własne dzieła sztuki.

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email wroclaw@pigcasso.pl