Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Wrocław, ul. Purkyniego 5, II piętro

Wrocław

Elektryczne stoły obrotowe FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwa uczta dla zmysłów. Malujemy farbami, które ożywają pod wpływem światła ultrafioletowego. Efekty są zaskakujące!

U nas stworzysz niepowtarzalne obrazy, które świecą w ciemności. Podczas SESJI FLUO gasimy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb a muzyka w tle dodatkowo buduje wyjątkowy klimat. To moment, kiedy sztuka staje się magią.

Każdy z uczestników wybiera sobie dwa rodzaje farb (standardowe oraz fluo). Dlaczego dwa rodzaje? Dlatego aby Twoje dzieło cieszyło oko nie tylko w świetle UV ale także podczas światła dziennego. Wykorzystaj farby fluo aby nadać twojej pracy wyjątkowy charakter, podkreślić wyjątkowość i przede wszystkim aby zaczęła świecić!

Nie ma ograniczeń! Wybierz jaką techniką chcesz tworzyć – chlapiąc, kręcąc a może używając wahadeł na stołach elektrycznych. Farby fluorescencyjne sprawią że nie będzie to tylko sztuka ale całkiem dobra impreza!

Po sesji zabierzesz ze sobą własne dzieło sztuki. To niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email wroclaw@pigcasso.pl