Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Lublin, ul. Wrotkowska 2

Urodziny

Jeśli poszukujesz pomysłu na zorganizowanie urodzin w wyjątkowy i kreatywny sposób w Lublinie, Pigcasso jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania!

W Pigcasso łączymy zabawę i kreatywność! Sesja malowania w naszym studiu to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni, wyrażanie kreatywności i dobrą zabawę. Wraz ze swoimi gośćmi możecie stworzyć unikalne dzieła sztuki, korzystając z wybranej techniki malowania, nie martwiąc się o bałagan. Urodziny w Pigcasso to gwarancja dobrej zabawy!

W naszym studiu dostarczamy wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnego obrazu: pędzle, płótna, różne kolory farb (w tym fluorescencyjne) i wiele innych narzędzi. Nasi instruktorzy pokażą Ci, jak stworzyć nowe dzieło sztuki i wyzwolić swoją artystyczną duszę.

Każdy z uczestników otrzymuje: płótno w rozmiarze 40x50cm, zestaw farb, strój ochronny, ochraniacze na buty, opakowanie na swój obraz oraz zestaw niezbędnych narzędzi kreatywnych, aby Wasze obrazy były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Dodatkowo, istnieje możliwość zakupienia płótna, na którym uczestnicy urodzin mogą wspólnie stworzyć obraz dla solenizanta jako pamiątkę.

Nasze dwie sale urodzinowe są wyposażone w:

  • jednorazową zastawę stołową (kubeczki, talerzyki, sztućce, serwetki itp.),
  • szklane dzbanki na soki oraz miski na chipsy,
  • nóż do pokrojenia tortu.

Zapraszamy do Pigcasso Lublin na niezapomniane urodziny pełne kreatywności i zabawy!

ZAREZERWUJ URODZINY

89 PLN / os.
+ 300 zł salka urodzinowa

Zapraszamy na urodziny dzieci:

od 5 lat –  w opcji chlapanie 

od 12 lat –  w opcji chlapanie ,stoły obrotowe ręczne oraz elektryczne

Koszt organizacji urodzin od 89 zł osoba. Minimalny ilość uczestników wynosi 10 osób. W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 696 596 000 lub mailowego lublin@pigcasso.pl

Zapraszamy do zakupów voucherów prezentowych!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email lublin@pigcasso.pl