Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Wrocław, ul. Purkyniego 5, II piętro

Wrocław

Stoły obrotowe FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów, z farbami, które pod wpływem światła ultrafioletowego ożywają, tworząc zaskakujące efekty.

W połączeniu z ręcznymi stołami obrotowymi stworzycie unikalne obrazy, które świecą w świetle uv. Gdy gasimy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb, a muzyka w tle dodaje wyjątkowego klimatu, sztuka zamienia się w magię.

Każdy uczestnik ma do wyboru dwa rodzaje farb – standardowe i fluo. Wybór dwóch rodzajów farb zapewnia, że Twoje dzieło będzie piękne zarówno w świetle UV, jak i w świetle dziennym. Farby fluo dodają Twojej pracy wyjątkowego charakteru, podkreślają jej unikalność i sprawiają, że zaczyna świecić!

Farby fluorescencyjne sprawią, że to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa! Po sesji, zabierzesz ze sobą własne, niepowtarzalne dzieło sztuki – to niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email wroclaw@pigcasso.pl