Pigcasso

Dziś otwarte:
10:00 – 21:00
Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 14, II piętro

Kraków

Chlapanie FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwa uczta dla zmysłów. Malujemy farbami, które ożywają pod wpływem światła ultrafioletowego, tworząc zaskakujące efekty!

Twórz unikalne obrazy, które świecą w ciemności. Podczas SESJI FLUO gasimy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb, podczas gdy muzyka w tle buduje wyjątkowy klimat. To moment, kiedy sztuka staje się magią.

Każdy uczestnik wybiera dwa rodzaje farb: standardowe oraz fluorescencyjne. Dlaczego dwa rodzaje? Aby Twoje dzieło cieszyło oko zarówno w świetle UV, jak i w świetle dziennym. Wykorzystaj farby fluorescencyjne, aby nadać swojej pracy wyjątkowy charakter i podkreślić jej unikalność, sprawiając, że zacznie świecić!

Po sesji zabierzesz ze sobą swoje własne dzieło sztuki. To niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email krakow@pigcasso.pl