Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Lublin, ul. Wrotkowska 2

Lublin

Stoły elektryczne FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów, gdzie farby ożywają pod wpływem światła ultrafioletowego, tworząc zaskakujące efekty.

Podczas naszych sesji, uczestnicy mają okazję stworzyć unikalne obrazy, które świecą w ciemności. Gdy gasimy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb, a muzyka w tle dodaje wyjątkowego klimatu, sztuka zamienia się w magię.

Każdy uczestnik ma do wyboru dwa rodzaje farb – standardowe i fluo. Wybór dwóch rodzajów farb zapewnia, że Twoje dzieło będzie piękne zarówno w świetle UV, jak i w świetle dziennym. Farby fluo dodają Twojej pracy wyjątkowego charakteru, podkreślają jej unikalność i sprawiają, że zaczyna świecić!

Nie stawiamy żadnych ograniczeń! Korzystaj z wahadeł na stołach elektrycznych, a fluorescencyjne farby sprawią, że to nie tylko sztuka, ale także świetna zabawa!

Po sesji, zabierzesz ze sobą własne, niepowtarzalne dzieło sztuki – to niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email lublin@pigcasso.pl