Pigcasso

Dziś otwarte:
14:00 – 20:00
Lublin, ul. Wrotkowska 2

Lublin

Chlapanie FLUO

Sesje malowania FLUO to prawdziwe doznania dla zmysłów. Używamy farb, które pod wpływem światła ultrafioletowego nabierają życia. Efekty są zdumiewające!

U nas masz możliwość stworzenia unikalnych obrazów, które świecą w ciemności. Podczas SESJI FLUO wyłączamy światło, a lampy ultrafioletowe ożywiają kolory farb. Dodatkowo, muzyka w tle tworzy niepowtarzalny klimat. To chwila, kiedy sztuka zamienia się w magię.

Każdy uczestnik ma do wyboru dwa rodzaje farb (standardowe i fluo). Dlaczego dwa rodzaje? Aby Twoje dzieło zachwycało nie tylko w świetle UV, ale także w świetle dziennym. Wykorzystaj farby fluo, aby nadać swojej pracy unikalny charakter, podkreślić jej wyjątkowość i przede wszystkim sprawić, że zacznie świecić!

Nie ma żadnych ograniczeń! Farby fluorescencyjne sprawią, że to nie będzie tylko sztuka, ale także świetna zabawa!

Po sesji zabierasz ze sobą swoje własne dzieło sztuki. To niezapomniana pamiątka!

Zorganizuj urodziny w Pigcasso!

Spraw komuś wyjątkowy prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent który będzie inny niż wszystkie to dobrze trafiłeś. Zabawa w Pigcasso to doświadczenie pełne emocji, ekspresji i kreatywności! A obdarowana osoba wróci do domu z własnym dziełem sztuki! Obecnie możliwość zakupów voucherów możliwa jest na miejscu w punkcie oraz online bo uprzednim kontakcie email lublin@pigcasso.pl